Reference

Provádíme lakování pro průmysl, mokré lakování, tamponový tisk, lakování plastů i montáž do celků. Dále lakování osobních i užitkových automobilů, motorek i veteránů. Zabýváme se také lakováním nábytku.
https://www.coloranp.cz/wp-content/uploads/2022/06/bubbles-5.png

NABÍZÍME ŠPIČKOVOU KVALITUOSLOVTE NÁS..

Nabízíme Vám kompletní průmyslové lakování přímo v naší lakovně. Zabýváme se lakováním laminátů, plastů a dalších materiálů, které lakujeme do různých odstínu podle vzorníku RAL, NCS a barev dle vlastního výběru.
U průmyslového lakování nabízíme široké spektrum různých kvalit od matů, polomatů, až po pololesky, lesky v několika stupních glossu.

Nabízíme běžný i velkoformátový tamponový tisk až do rozměrů 300 x 150 mm. V praxi to tedy znamená, že dokážeme potisknout vše od propisky až do velikost basy piv.
Provádíme také montáže do celků - od logistiky a skladování materiálu, jeho testování a vstupní kontroly, přes samotnou montáž do celků až po finální kontrolu spojenou s kompletním dodáním zboží.
Umíme také lakovat osobní i dodávkové vozy, veterány i průmyslové stroje a jim podobné zařízení.

Naší hlavním cílem je zejména osobní přístup, kvalita a rozumná cena. Nejlepším důkazem jsou naši spokojení zákazníci, kteří se k nám s důvěrou vracejí.